Bistroumi 2022

Jul 1, 2022 | Novice

Bistroumi 2022, slavnostna podelitev nagrad za državna tekmovanja iz matematike, fizike in astronomije, je potekala 18. junija 2022 v prijetnem ambientu Unionske dvorane. Na prireditev sta bila povabljena tudi dva učenca naše šole, Primož Markovič iz 8. c razreda in Anže Markovič iz 9. b razreda. Primož je prejel nagrado za prvo mesto v državi na tekmovanju iz fizike, nagrado za prvo mesto v državi na tekmovanju iz razvedrilne matematike in tretjo nagrado pri tekmovanju iz matematike.

Anže Markovič je prejel pohvalo za dosežek na tekmovanju iz matematike in posebno nagrado Kenguru kristal za največje skupno število osvojenih točk v državi na tekmovanjih kenguru od prvega do devetega razreda. Anže je prejel tudi nagrado na prireditvi Zotka ima talent, ki je potekala 19. junija 2022, za osvojeno prvo mesto pri tekmovanju iz kemije.

Obema učencema za vse njune uspehe na tekmovanjih iskreno čestitamo.

Učitelji matematike, fizike in kemije