Končno nazaj v šolske klopi –

Jun 2, 2020 | Novice

Dragi učenke in učenci!

Končno je napočil teden, ko se bomo spet srečali v šoli in začeli s poukom. Veseli smo tega dogodka!

Da bomo vsi ostali zdravi, upoštevajmo preventivne ukrepe (socialna distanca – oddaljenost drug od drugega 1,5 m in umivanje rok!).

Prvi teden bo pouk potekal po urniku za  parni teden, za učence 9. razreda že od ponedeljka, 1. 6. 2020 dalje.

V ponedeljek, 1. 6. 2020, ob 8.15 se boste učenci 4. in 5. razreda zbrali na šolskem dvorišču, kamor vas bodo prišli/-e iskat učitelji ali učiteljice. Na  vhodu si boste razkužili roke, odšli do garderobe in nato v učilnico.

V sredo, 3. 6. 2020, boste prišli v šolo v skladu s svojim urnikom učenci od 6. do 8. razreda. Učitelja/-ico, ki vas bo poučeval/-a prvo šolsko uro, počakajte pri drogovih za zastave (ohranjajte socialno distanco). Nato boste skupaj vstopili v šolo, si razkužili roke, odšli v garderobo in nato v učilnico.

Spoštovani starši!

Zaupamo vaši presoji, da boste v šolo napotili izključno svoje zdrave otroke. Če imate kakršnokoli vprašanje ali pomislek, ga, prosim, po e-pošti naslovite na razredničarko.

Z veseljem vas pričakujemo in vas lepo pozdravljamo.

Ravnateljica Irena Kodrič