Obvestilo o začasni prekinitvi vzgojno-izobraževalne dejavnosti

Mar 13, 2020 | Novice

Spoštovani starši in dragi učenci in učenke!

V skladu z odločitvijo Vlade RS in odredbo Ministrstva za zdravje o začasni prepovedi zbiranja ljudi v šolah vam posredujemo naslednje obvestilo:

Šola bo za vzgojno-izobraževalno dejavnost zaprta do vključno petka, 27. 3. 2020. V kolikor bi prišlo do kakršnih koli sprememb, vas bomo obvestili preko šolske spletne strani.

Izobraževalno delo:

Razredniki bodo staršem v ponedeljek, 16. 3. 2020, posredovali navodila za učence o delu doma.

Staršem in učencem priporočamo, da preko elektronskih medijev vzpostavijo medsebojni kontakt in na področju izobraževalnega dela na tak način medsebojno sodelujejo.

Vse dejavnosti, ki so opredeljene z datumi (pisni preizkusi, tekmovanja, bralna značka, domače branje) bodo prestavljene. O tem bodo učenci pravočasno obveščeni, ko se vrnejo v šolo.

Od ponedeljka do petka bomo od 8. do 14. ure v upravi šole po telefonu in elektronski pošti dosegljivi za dodatna pojasnila.

V upanju, da nam bo spoštovanje navedenih ukrepov pomagalo življenje čimprej vrniti v ustaljene tirnice, vas lepo pozdravljamo in želimo vse dobro.

Irena Kodrič, ravnateljica