ZIMSKI ŠPORTNI DAN za učence od 6. do 9. razreda

Jan 11, 2024 | Novice

V torek, 6. 2. 2024, bo potekal za učence od 6. do 9. razreda zimski športni dan.

Na voljo za izbiro so spodaj naštete aktivnosti:
1. smučanje na smučišču Vogel,
2. drsanje v Tivoliju,
3. pohod v Tamar (za nazaj možnost spusta s sanmi).

Učenci sporočijo svojo izbiro, na uri športa svojemu učitelju ali na razredni uri razredniku, najkasneje do petka, 19.1.2024.

Starše naprošamo, da se s svojimi otroki pogovorite in izberite eno izmed ponujenih možnosti.
Stroške izvedbe bodo zaračunani na po položnici. V primeru slabega vremena bomo izvedbo prestavili.

Dodatne informacije, ki se navezujejo na posamično aktivnost športnega dne

1. Smučanje VOGEL
ZBOR
ob 7.00 na šolskem igrišču pred vhodom v telovadnico (razdelitev malice in kosila).
ODHOD AVTOBUSA iz pred šole ob 7.20, s smučišča ob 13.30.
POVRATEK predvidoma ob 15.00.

SMUČANJE od 9h do 13h.

Potrebujete CELOTNO SMUČARSKO OPREMO (hlače, bunda, rokavice, pancerji, smuči, palice, čelada, smučarska očala). S seboj vzemite nahrbtnik za šolsko malico in kosilo.
Opomba: Glede na snežne razmere se lahko lokacija smučišča še spremeni.

Prijavijo se lahko samo zelo dobri smučarji ( 1. in 2. skupina v zimski šoli v naravi).

Cena: smučarska karta cca. 14 eur + avtobusni prevoz.

2. Drsanje TIVOLI
ZBOR ob 7.20 na šolskem igrišču pri zastavah (razdelitev malice in odhod proti drsališču).
POVRATEK ob 11.30 (kosilo ob 11.45).

DRSANJE je od 8.30 do 10.30.

S seboj vzemite nahrbtnik za kapo, rokavice in šolsko malico. Priporočena je uporaba čelade ter svojih drsalk, če jih imate.

Cena: vstopnica 4 eur, izposoja drsalk 4 eur.

3. Pohod v TAMAR in sankanje
ZBOR
ob 7.30 na šolskem igrišču (razdelitev malice in kosila).
POVRATEK predvidoma ob 14.20.
ODHOD AVTOBUSA iz pred šole ob 7.45, iz Planice ob 13.00.
POVRATEK predvidoma ob 14.20.

Pot iz Planice do koče v Tamarju bomo prehodili, nazaj pa se boste lahko spustili tudi s sanmi, če bo dovolj snega. Zato lahko s seboj vzamete sanke (za dva učenca so ene sanke dovolj). Opremljeni bodite v primerna oblačila za gibanje na snegu (nepremočljiva obutev – planinski oz. zimski čevlji, nepremočljive hlače, bunda, rokavice, kapa in čelada, ki je priporočljiva za sankanje). S seboj vzemite nahrbtnik za pijačo, malico in kosilo ter tudi rezervna oblačila (majica, nogavice).

Cena: avtobusni prevoz