Informacije o vpisu za devetošolce

Mar 13, 2020 | Novice

Spoštovani starši!

Z Ministrstva za šolstvo smo prejeli informacijo, da bodo datumi za izvedbo preizkusov nadarjenosti ter rok za oddajo prijav za vpis v začetni letnik srednje šole prestavljen, vendar datumov še niso sporočili. Na šoli smo se odločili, da predčasno izvedemo izpolnjevanje prijavnic.

Devetošolci so danes, 13. 3. 2020, izpolnjevali prijave za vpis v začetni letnik srednje šole. Učenci, ki so bili odsotni, naj prijave izpolnijo sami s pomočjo staršev in jo pošljejo na Osnovno šolo Milana Šuštaršiča (Anja Čelan), Štembalova 2a, 1000 Ljubljana. Poleg prijavnice pošljite še kuverto A5 na kateri je napisano ime, priimek in naslov učenca ter znamko.

Prijave za vpis v začetni letnik srednje šole bomo natančno pregledali in učencem sporočili v kolikor bi bili potrebni popravki.

Hvala za razumevanje!

Anja Čelan, svetovalna delavka