Obvestilo o prvem šolskem dnevu za učence od 2. do 9. razreda

Avg 26, 2020 | Novice

Drage učenke in učenci!

V torek, 1. 9. 2020, začnemo s poukom. V šoli vas z veseljem pričakujemo!

V šolo sme vstopiti  samo zdrav učenec/-ka!

Na šolskem dvorišču vas bodo pričakale razredničarke.  Do vstopa v šolo se  zadržujete le na prostoru, ki je določen za posamezni razred. Zaradi preprečevanja okužb boste vstopali v šolo po naslednjem vrstnem redu:

Razred Ura Prostor
2. a,b,c 8.00 Pri drogovih za zastave
4. a,b,c 8.00 V bližini učilnice na prostem
5. a,b,c 8.00 Rokometno igrišče
3. a,b, 8.20 Pri drogovih za zastave
6. a,b,c 8.20 V bližini učilnice na prostem
7. a,b,c 8.35 Košarkaško igrišče
8. a,b,c 8.45 Pri drogovih za zastave
9. a,b,c 8.45 Rokometno igrišče

Vljudno prosimo, da upoštevate uro prihoda na šolski prostor. Starše, ki boste pospremili otroka do zbirnega mesta, prosimo, da čim prej zapustite šolski prostor.

Zaščitne maske nosite učenci od 12. leta dalje na hodniku in ko ne morete zagotavljati fizične distance od 1,5 m do 2 m. Učenci si priskrbite svojo zaščitno masko.

V šoli boste 4 šolske ure. Z razredničarko se boste pripravljali na novo šolsko leto. S sabo prinesite copate, ključ od garderobne omarice (tisti, ki jih imate), zvezek za beleženje in pisalo. Ključka za kosilo ne potrebujete.

Za prijavljene učence bo organizirano podaljšano bivanje. Če bo otrok odšel iz podaljšanega bivanja pred prijavljenim časom, prosimo starše, da napišejo uro odhoda.

Za malico, kosilo in popoldansko malico bo poskrbljeno.

Priložen je tudi Protokol higienskega ravnanja prihoda in odhoda v šolski prostor, ki ga skupaj z otrokom preberite pred prihodom v šolo.

Veselimo se srečanja z vami in lepo vas pozdravljam!

Ravnateljica:

Irena Kodrič