Pomoč svetovalnih delavk v času šolanja na daljavo

Nov 9, 2020 | Novice

Pozdravljeni!

Delavci OŠ Milana Šuštaršiča se zavedamo, da je trenutna situacija lahko izziv tako za vas, kot tudi za vašega otroka. V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč, ali samo »oddaljen« socialni stik. Če potrebujete pomoč pri organizaciji šolskih obveznosti ali pa preprosto glede soočanja z odsotnostjo od šole in s COVID-19, so vam in vašemu otroku poleg učiteljic na voljo tudi svetovalne delavke naše šole.

Če ste se sami znašli v taki, ali podobni stiski oz. takšno situacijo prepoznate v drugi družini, to sporočite svetovalni službi na elektronska naslova:

• Anja Godec Milinkovič, psihologinja: anja.godec@guest.arnes.si ali na telefonsko številko 031 236 252 od 9.00 do 15.00 ure (skrbnica 1., 2., 7. in 8. razreda) ali
  • Anja Čelan, pedagoginja: anja.celan@guest.arnes.si (skrbnica 3., 4., 5., 6. in 9. razreda).

Lepo  pozdravljeni in bodite zdravi!

Šolska svetovalna služba