Šolanje na daljavo

Okt 16, 2020 | Novice

Spoštovani starši!

Spet bomo vkorakali v čas, ko bodo otroci potrebovali veliko podpore pri šolskem delu, zato vas vljudno prosimo za pomoč, da se pogovorite s svojim otrokom in ga motivirate, da sodeluje pri pouku.

S ponedeljkom bodo učenci od 6. do 9. razreda namreč začeli s poukom na daljavo, ki ga bomo letos organizirali malo drugače.

Pouk bomo izvajali po urniku preko TEAMS-a. To pomeni, da učenci pričnejo s poukom, kot bi bili v šoli, zato vas naprošamo, da poskrbite, da so ob začetku pouka priključeni na TEAMS in imajo pripravljene potrebščine za vse predmete, ki so tisti dan na urniku. Natančna navodila bodo dobili pri predmetnih učiteljih.

Učenci vedo, da ima vsak predmet v TEAMS-u svojo ekipo, v katerih bodo potekale tudi videokonference.

Prepričani smo, da bomo prihodnji teden pouk izpeljali kvalitetno in da bo ta nenavaden čas kmalu minil.

Želja šole je, da vsak učenec sodeluje pri delu na daljavo in ohranja učno kondicijo, pri tem pa čas, ko ni pod nadzorom, preživlja v varnem okolju.  Skupaj zmoremo vse.

Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi!