Uradni rezultati tekmovanja v znanju geografije 2020/2021 in dobitniki priznanj

Maj 10, 2021 | Novice

Na tekmovanju v znanju geografije v šolskem letu 2020/21, ki je bilo posvečeno temi Prehrana v geografski perspektivi, je sodelovalo 44 učenk in učencev od 6. do 9. razreda.

V kategoriji 6. in 7. razred so bronasto priznanje na šolskem tekmovanju usvojili: Brina Kosmač, 7. a, Job Movrin, 7. b, Ema Velušček, 7. c, ter Primož Markovič, 7. c.

V kategoriji 8., 9. razred so bronasto priznanje na šolskem tekmovanju usvojili: Amina Hozdić, 9. a, Eva Marenče, 9. c, Anže Markovič, 8. b, Izabela Stres, 9. a, Naja Hromc, 9. c, Martin Košec, 8. a, Ema Kralj Puklavec, 9. b, Maša Ilc, 9. c, Vinko Kosten, 8. c, ter Jutra Mrvar, 9. b.

Dve tekmovalki iz 9. razreda sta se uvrstili na državno tekmovanje, kjer sta se odlično izkazali. Amina Hozdić iz 9. a je zasedla 3. mesto v državi in usvojila zlato priznanje, Eva Marenče pa srebrno priznanje na državnem tekmovanju.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke za usvojena priznanja in novo geografsko znanje.

Mentorica: Kristina Šturm